Terárium pre menšie druhy gekonov Lucky Reptile Desert Gec

 
 
 
Úvod > Terarium-akvarium.sk arrow Teráriá a inkubátory arrow Terárium pre menšie druhy gekonov Lucky Reptile Desert Gecko Terrarium
 

Terárium pre menšie druhy gekonov Lucky Reptile Desert Gecko Terrarium

Výrobca: Lucky Reptile
Kód produktu: 560
Dodacia lehota
Dodacia lehota:
Typ: Plug and Play: 115,90 €
:
 
Kúpou tohto produktu získate 115 kreditov.
 
 
Zvoľte variant:
NázovDostupnosťCenaKúpiť
Typ: Plug and Play
40141
v ext. sklade (7-21dní) 138,90 €
Typ: Set
40241
v ext. sklade (7-21dní) 115,90 €

Popis produktu

Menšie terárium púštneho typu, obzvlášť vhodné pre mláďatá gekončíkov a gekón rodov Stenodactylus, Tropiocolotes a Teratolepis, či iné podobné druhy.

 


Desert Gecko Terrarium obsahuje:
 

  • Herpa-Tarrium 30x30x30 cm s vhodným pozadím
  • Thermo Socket plus Reflector
  • Halogen Sun Mini (Double Pack)
  • Desert Beding
  • misku na vodu a dekorácie
  • umelé púštne rastliny


Vzhľadom k tomu, že u tohto typu terária sa dovnútra aranžujú umelé rastliny, sú tieto dodávané aj v prípade terarijního setu.

Čo sú PNP terária a ako sa líši od terárijných setov?
PNP je skratka pre "Plug and Play", čo doslova znamená "zapoj a hraj", v našom prípade však skôr "zapoj a používaj". PNP terárium je teda kompletne vybavené, po jeho obdržaní ho stačí pripojiť k el. sieti a to je všetko, čo musíte urobiť pred introdukciou nových obyvateľov dovnútra. PNP terária sú pre každú skupinu zvierat iné, odtiaľ potom ich názvy ako Avicularia, Dendrobates, Lygodactylus apod. Tieto názvy vždy znamenajú určitú skupinu plazov alebo obojživelníkov, pre ktoré je terárium určené. PNP terária sú vybavované len značkovými výrobkami Lucky Reptile.
Nie každý však chce dostať produkt, ktorý možno používať bez najmenších úprav. Možno radšej zvolíte možnosť sami inštalovať vetvy, rozmiestniť rastliny apod V takomto prípade využite možnosti nákupu terarijního setu. Pri jeho kúpe dostanete úplne rovnaké produkty, ktoré by sme inštalovali do PNP terária, všetky tieto súčasti však musíte nainštalovať sami. Terárijné sety sa dodávajú bez živých rastlín.

Každé terárium je originál, môže sa teda mierne líšiť od fotografie. Vždy však dostanete terárium vybavené všetkými popísanými komponenty, ktoré boli citlivo aranžované tak, aby vytvorili funkčný a dekoratívny celok.

Potrebujete iný rozmer PNP terária alebo terarijního setu? Chceli by ste rozdielne vybavenie? Kontaktujte nás, pripravíme terárium presne podľa Vašich požiadaviek, aj keď ho nevidíte v našej ponuke.

Informácie o výrobcovi:
Filozofia firmy Lucky Reptile je prostá - vyrábať a uvádzať na trh len také produkty, ktoré by používali sami majitelia tejto firmy, produkty, ktoré majú vysokú úžitkovú hodnotu pre chovateľov zvierat aj pre zvieratá samotné.


Výrobky značky Lucky Reptile sa neustále zdokonaľujú, prechádzajú mnohými inováciami a vylepšeniami. Ako teraz, tak aj v budúcnosti sa môžete tešiť na mnoho naozajstných noviniek. Lucky Reptile napr. uviedla na trh Bright Sun UV, absolútnu novinku v osvetľovacej technike.

Medzi ďalšie populárne výrobky značky Lucky Reptile patrí najmä terárijné technika, ako sú rôzne typy  hmlovačovrosiacich zariadení, ďalej potom termostaty a hydrostatyosvetľovacie technikusubstrátykrmivá a vitamínové zmesi, veľa dekorácií do terárií a pomôcok pre prácu s plazy, toto všetko, rovnako ako veľmi estetické terária nájdete tiež pod značkou Lucky Reptile v našom e-shope.